Вдячність тим, хто рятує життя

Сьогодні, 17  вересня, в Україні відзначають День рятівника.  Державна Служба надзвичайних ситуацій  не даремно має гасло: “Запобігти. Врятувати. Допомогти.”. Воно відображає нелегкі будні працівників цієї сфери. Попередження та ліквідація пожеж, різного роду аварій і катастроф, порятунок людей на воді, під час дорожньо-транспортних пригод та з-під завалів – це далеко не повний перелік завдань оперативно-рятувальної служби – 101.   Люди цієї мужньої професії  рятують найцінніше, що є у нас, – життя.

Урочистості у нововолинських  рятувальників розпочали з підняття Державного прапора України та стяга рятувальників.

У день свята   їх привітав міський голова Віктор Сапожніков. Він подякував за  сумлінну працю, вірність своєму обов’язку та постійну  готовність до боротьби з незваним лихом. Побажав пожежникам щастя, здоров’я і якомога менше тривожних викликів. Керівник міста зазначив, що міська влада завжди  старається допомогти рятувальникам у вирішенні їхніх проблемних питань і запевнив, що й надалі підтримуватиме їх.

За особисту мужність, зразкове виконання службового обов’язку, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу цивільного захисту населення та з нагоди свята Віктор Сапожніков оголосив подяки командиру відділення-водію 5 державної пожежно-рятувальної частини Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області, старшому прапорщику служби цивільного захисту Андрію ГАЄВСЬКОМУ,  водіям: прапорщику служби цивільного захисту Анатолію ТИМОЩУКУ та старшому сержанту   Роману ЛИСЮКУ, командиру відділення 5 державної пожежно-рятувальної частини Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області, старшому прапорщику служби цивільного захисту Василю ТИМОЩУКУ та пожежному-рятувальнику, молодшому сержанту служби цивільного захисту Едуарду САРАПІНУ.

Також цього дня начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Оксана Голованська привітала працівників відділення Львівсько-Волинського воєнізованого гірничорятувального загону і трьом  з них вручила Почесні грамоти виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.