Нововолинськ має свій гімн

Тепер разом з символікою міста, яка присутня при відзначенні важливих свят, звучатиме гімн Нововолинська. Його затвердили депутати на 39-ій сесії міської ради. Гімн написаний у співавторстві Іриною Мартинишин та Юрієм Савраюком, покладений на музику Юрієм Савраюком.

Нагадаємо,  конкурс на найкращий проєкт Гімну міста  його організатори- відділ культури та центральна міська бібліотека  оголосили ще у березні та приурочили   до 70-літнього ювілею міста. Саме цей варіант став переможцем.

Вперше Гімн Нововолинська прозвучав на урочистостях з нагоди Дня міста, який нововолинці відзначали в останню неділю серпня.

Міська рада також затвердила Положення про порядок використання Гімну  Нововолинська, відповідно до якого Гімн виконуватиметься  під час урочистих церемоній та свят (День міста, фестивалі, виставки та інші загальноміські заходи), під час урочистої церемонії присяги новообраного міського  голови та під час проведення організаціями міста регіональних, господарських, культурних, спортивних та інших заходів.

Гімн може виконуватися в оркестровому, хоровому, оркестрово-хоровому або іншому вокально-інструментальному варіанті, а також із  залученням засобів звукозапису.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.