Реалізація проєкту в Нововолинському відділеннні поліції – важливий крок до створення самостійного підрозділу

Сьогодні, 21 вересня 2020 року, у приміщенні міської ради відбулася нарада за участю представників Головного Управління Національної поліції у Волинській області та керівництва Нововолинського відділення. Її провів міський голова Віктор Сапожніков. Предметом розмови було питання щодо реалізації проєкту на капітальний ремонт частини приміщень першого поверху адмінбудинку Нововолинського відділення Володимир-Волинського відділу поліції ГУНП у Волинській області та облаштування ситуаційного центру.

Проєкт зроблено цього року. Його кошторисна вартість становить майже 2,5 мільйони гривень. Розпочинаються роботи з  втілення цього проєкту. Півмільйона гривень уже  виділено   для цього з  міського бюджету.  Реалізація проєкту – передумова відкриття у Нововолинську самостійного відділу поліції з підпорядкуванням  ГУНП у Волинській області.

За словами Віктора Сапожнікова,  на наступний рік планується фінансування на цей об”єкт  з державного бюджету.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.