Нововолинці взяли участь у тренінгу програми «U-LEAD з Європою»

Протягом п’яти днів  в рамках  Фази впровадження Програми  «U-LEAD з Європою» з  покращення якості надання адміністративних послуг для населення відбувся тренінг, в якому взяли участь керуюча справами міськвиконкому Вікторія Магдисюк, працівники відділу ЦНАП міста Нововолинська та селища Благодатне та  депутати міської ради.

Тренер Лариса Карп’як вичерпно  і доступно розповіла про роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні та реалізації власних та делегованих повноважень у сфері надання адміністративних послуг, типові проблеми та належна їх організація, порядок надання адміністративних послуг та параметри їхньої якості. Тренінг проходив у форматі діалогу, де кожен з учасників міг задавати питання та висловити своє бачення у цьому напрямку.

Учасники тренінгу відвідали ЦНАП в місті Луцьку, де обмінялись досвідом роботи, почерпнули для себе багато корисної інформації.

Талановитий і професійний психолог Олена Ставицька   провела цікавий і ефективний дводенний тренінг на тему «Діловий етикет та ефективна комунікація».

Працівники Нововолинського ЦНАПу висловлюють подяку організаторам тренінгу програми «U-LEAD з Європою», модераторам Ставицькій Олені та Карп’як Ларисі, а також адміністрації ресторану «Кастелло» за організацію смачного кейтерингу.