До уваги активних громадян, які прагнуть змін для Міста на краще

Відповідно до рішення Нововолинської міської ради від 17.09.2020 №39/10 «Про затвердження Положення про Громадський бюджет міста Нововолинська» з 01 жовтня 2020 року розпочинається прийом проєктів громадських ініціатив.

Громадський бюджет (бюджет участі) – це можливість для кожного мешканця ініціювати важливі проєкти, на які виділяють кошти з місцевого бюджету.

Загальний обсяг громадського бюджету на бюджетний рік становить 500 тис. грн. Граничний розмір одного проєкту 50 тис. грн.

Проєкти, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету, повинні бути спрямовані на поліпшення комфорту проживання мешканців та естетичного вигляду міста, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проектів у всіх сферах життєдіяльності міста (не пов’язані з поточною роботою у відповідних галузях та сферах діяльності і поточним утриманням бюджетних установ).

Подавайте свої проєкти і голосуйте за цікаві ідеї. Проєкти, які найбільше підтримають мешканці, будуть реалізовані з бюджету міста.

Як подати проєкт

Перед тим як подати проєкт на участь у Громадському бюджеті, обов’язково ознайомтесь з Положенням про Громадський бюджет у місті Нововолинську

Для подання проєкту необхідно заповнити бланк проєкту Громадського бюджету міста

Подати проєкт