Робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення провела 22 обстеження у вересні

У місті продовжується робота з контролю за додержанням законодавства про працю. Особлива увага приділяється проведенню превентивних заходів та роз’яснювальної роботи, направленої на легалізацію зайнятості населення та попередження порушень законодавства про працю.

У вересні2020 року інспектором праці здійснено 3 відвідування  суб’єктів господарювання з метою проведення превентивних заходів з питань легалізації найманої праці. За результатами проведеної роботи працевлаштовані 12 осіб.

Разом з тим, протягом вересня поточного року робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення проведено 22 обстеження. В результаті проведених заходів легалізовано працю 7 осіб: укладено 6 трудових договорів між роботодавцем та найманою особою та 1 особа отримала свідоцтво про Державну реєстрацію фізичної особи — підприємця.

Роботодавцям слід пам’ятати, що легалізація заробітної плати – це надійний засіб залучення висококваліфікованих, порядних, не байдужих до майбутнього країни людей та ефективний спосіб боротьби із конкуренцією на ринку праці.

Відділ з питань праці.