Як Нововолинськ відзначатиме День захисника України

14 жовтня  в Україні вже вшосте офіційно на державному рівні, у день Покрови Пресвятої Богородиці, у День українського козацтва та 78-му річницю утворення Української Повстанської Армії  вшанують всіх, хто причетний до почесного і високого звання – Захисника України. Цей день поєднав невмирущі християнські та славетні героїчні традиції українського народу, став символом нерозривного зв’язку усіх поколінь. До відзначення  знакової дати долучаються й нововолинці.

Про підготовку заходів до Дня захисника України йшлося на нараді  сьогодні, 7 жовтня 2020 року. Її провів міський голова Віктор Сапожніков. У нараді взяли участь керівники  структурних підрозділів виконкому, які причетні до організації свята, а також представники окремих служб міста  та громадських організацій.

Віктор Сапожніков наголосив на тому, що маємо віддати шану загиблим героям, їхнім родинам, подякувати усім захисникам України.

Вперше у цьому році 10 жовтня  у Нововолинську відбудеться спортивне свято «Козацькі розваги». Воно стартуватиме об 11 годині на площі В’ячеслава Чорновола.

Головний спеціаліст управління освіти Надія Дячук розповіла  про заходи, які проводитимуться у   рамках цього свята. Вона повідомила, що цього дня на проспекті Дружби напроти міської ради проходитимуть змагання «Козацька засіка», «Каменярі», «Колода», «Таєр фліп»(кантування автошини), «Чобіток», «Суданські ноші».

У переддень Дня захисника України у міській раді відбудеться зустріч міського голови із сім’ями загиблих військовослужбовців. Того  ж дня вшанують учасників АТО та інших захисників України.

На нараді обговорили формат заходів, які проходитимуть у Нововолинську 14 жовтня. Вранці у храмах міста пройдуть святкові богослужіння. О 13 годині 30 хвилин священнослужителі на чолі з благочинним Нововолинського благочиння, настоятелем Свято-Духівського собору митрофорним протоієреєм Степаном Фульмесом відслужать панахиду біля меморіальної стели «Слава Україні! Героям-слава!», а о 14 годині – біля  Символічної могили борцям за волю України. До пам’ятних знаків покладуть квіти.

На вулицях міста у день свята буде вивішена державна символіка.

Заходи проходитимуть із дотриманням з дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних вимог.

 Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.