У Нововолинській міській стоматологічній поліклініці – нове обладнання

Нове стоматологічне устаткуваня придбали нещодавно для Комунаьного некомерційного підприємства “Нововолинська міська стоматологічна- поліклініка”. На медичне обладнання спрямували 350 тисяч гривень з міського бюджету.
За словами т.в.о. головного лікаря КНП “Нововолинська міська стоматологічна поліклініка” Романа Кийка, для дітей і для дорослих пацієнтів закупили 2 стоматологічні установки. Також придбали потужний автоклав. Крім того, купили декілька комп’ютерних комплексів для надання стоматологічної допомоги населенню.

– Закупівлі проводили через систему Prozorro, вдалося заощадити частину коштів, таким чином, купили кращий автоклав, який відповідає найсучаснішим умовам стерилізації, – зазначив Роман Кийко.

Нове обладнання оглянув сьогодні міський голова Віктор Сапожніков. Він задоволений, що воно слугуватиме нововолинцям.

-Пересвідчився, що закупили необхідне устаткування, та ще й зекономили кошти. Ми нарощуємо матеріальну базу. Таке сучасне обладнання  потрібне для надання стоматологічних послуг нововолинцям.

До слова, сьогодні у Волинській області стоматологічні поліклініки комунальної власності функціонують лише у чотирьох населених пунктах: Луцьку, Володимир-Волинську, Горохові та в Нововолинську.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.