Дорогі земляки! Шановні захисники України!

14 жовтня цього року, у світлий День Покрови Пресвятої Богородиці, вже вшосте офіційно на державному рівні, відзначаємо День захисника України та 78-му річницю утворення Української Повстанської Армії.

Ця дата повертає нас до славної історії українського воїнства, яке народжувалося на Запорізькій Січі і вважало своєю покровителькою Богородицю. Незламний козацький дух та глибока віра віками формували витривалий характер українців, давали наснагу в боротьбі за волю України.

Слова вдячності й поваги висловлюю ветеранам, учасникам бойових дій, воїнам УПА, військовослужбовцям та усім, хто носить високе звання захисника України.

Вклоняюся подвигу тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи нашої держави, мужньо захищаючи рідну землю, і тим хто тепер несе військову службу в зоні бойових дій, їхній відданості українському народові, мужності та героїзму.

Нехай щира любов до України, народна повага і підтримка додають сил усім захисникам нашої держави у благородній справі служіння Батьківщині. Миру усім нам!

З повагою міський голова Віктор Сапожніков