Вклонилися подвигу захисників України

Сьогодні, 14 жовтня, у світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, ми відзначаємо День захисника України.  Це свято воістину всенародне, окроплене кров’ю та освячене вірою. Цього дня минає 78-ма річниця з часу створення  Української Повстанської Армії, яка золотими літерами вписана в   історію нашої держави.

Вклонитися великому подвигу захисників України до меморіальної стели загиблих учасників Революції Гідності та Героїв АТО  прийшли міський голова Віктор Сапожніков та його заступники, інші  представники влади, місцевих установ, громадських організацій, мешканці міста, військовослужбовці, родичі загиблих воїнів.

Благочинний Нововолинського благочиння, настоятель Свято-Духівського храму, митрофорний протоієрей Степан Фульмес разом з іншими священнослужителями відслужив поминальну панахиду. Представники духовенства згадали в молитвах воїнів та помолилися за упокій їхніх душ.

Присутні поклали квіти до портретів Героїв.

Потому учасники заходу урочистою ходою рушили до Символічної могили борцям за волю України, де також відбулася панахида в пам’ять полеглих борців за незалежність України.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.