Кризовий центр «Місто Добра»

З метою сприяння у наданні послуг особам,які постраждали від домашнього насильства, зокрема для забезпечення місцем тимчасового, безпечного, цілодобового перебування, надання допомоги особам які опинились в складних життєвих обставинах та не мають місця проживання, у яких відсутні документи, що посвідчують особу, а також для забезпечення родинних зв’язків між мамою та дитиною – організовано роботу Кризового центру для жінок з дітьми «Місто Добра» у місті Чернівці.  

Кризовий центр «Місто Добра» – це не тільки тимчасовий притулок та місце безпечного проживання постраждалих від домашнього насильства , але й комплексна програма соціалізації жінок, після завершення якої жінка-мама самостійно вміє забезпечувати себе та своїх дітей.

У приміщенні кризового центру облаштовано 27 житлових кімнат для цілодобового перебування 80 осіб, які забезпечуються усіма необхідними речами, засобами гігієни, продуктами харчування. Разом з тим передбачені умови для перебування для осіб інвалідністю. Мешканці притулку отримують кваліфіковану медичну, юридичну, психологічну, педагогічну допомогу,за потреби можуть здобути освіту та працевлаштуватись.

Мешканцями кризового центру можуть бути жінки із дітьми з усіх областей України та громадяни інших країн, які потребують допомоги на території України.

Особам,  які постраждали від домашнього насильства та мають бажання скористатись послугами кризового центру «Місто Добра», необхідно звернутися до установ, які здійснюють заходи з протидії домашнього насильства у м. Нововолинську:

  • Управління соціального захисту населення тел.(03344) 3 14 96;
  • Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді тел. (03344)  3 11 84;
  • Служба у справах дітей тел. (03344)   3 30 02.