Проводиться робота щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин

У місті тривають заходи контролю за додержанням законодавства про працю. Зокрема, протягом жовтня поточного року робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення проведено 122 обстежень про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин. В результаті проведених заходів легалізовано працю 9 осіб: укладено 7 трудових договорів між роботодавцем та найманою особою та 2 особи отримали свідоцтво про Державну реєстрацію фізичної особи-підприємця.

Разом з тим, особлива увага приділяється проведенню превентивних заходів посадовими особами міської ради. У жовтні 2020 року інспектором праці здійснено 12 відвідувань роботодавців з метою інформування їх про найбільш ефективні способи дотримання законодавства з питань оформлення трудових відносин. За результатами проведеної роботи офіційно працевлаштовані 10 осіб.

Метою проведення таких заходів є запобігання використання незадекларованої праці. Лише працевлаштований належним чином найманий працівник може бути впевненим у завтрашньому дні та відчувати себе соціально захищеним.

Відділ з питань праці