SMB Hub Ukraine – онлайн-тренінги для підвищення ефективності бізнесу

Від 3 листопада 2020 року розпочинає роботу центр безкоштовного та інтерактивного онлайн-навчання для малих і середніх підприємств SMB Hub Ukraine. Даний проєкт запускає Міністерство цифрової трансформації України спільно з Facebook. Про це повідомили на сайті Мінцифри України.

Програма тренінгів розроблена експертами Facebook та охоплює теми ефективного представлення бізнес-проєктів в онлайні, побудову бренду в соціальних мережах, формування відносин із клієнтами, створення цікавого та привабливого контенту за допомогою безкоштовних мобільних додатків.

Всі тренінги доступні на сайті освітнього хабу https://bit.ly/2TODA7b та в національній онлайн-школі для підприємців на платформі Дія.Бізнес: https://business.diia.gov.ua/courses

Проходження онлайн-навчання дасть можливість малим українським підприємствам оптимізувати роботу, зберегти ліквідність і робочі місця після завершення карантину.

Крім того, платформа включатиме низку відео- та письмового контенту, спрямованих на те, щоб допомогти підприємцям бути краще підготовленими до цифрової трансформації.