З турботою про маму і дитину

Мами-безхатьки, мами-сироти та випускниці інтернатів, мами, які постраждали від домашнього насильства мають можливість звернутися по допомогу в «Місто Добра». Це благодійний всеукраїнський проєкт, в рамках якого жінки із дітьми з будь-якого куточка України та громадянки інших країн, що опинилися у складних життєвих ситуаціях, отримують притулок та комплекс соціальних послуг задля збереження дитини в сім’ї.

Спеціалісти розробляють індивідуальний план особистісного зростання жінок із здобуттям освіти, професії, отримання навиків ведення домашнього господарства. Основною метою кризового центру є надання можливості мамі отримати роботу, аби вона могла самостійно доглядати та забезпечувати дитину на належних умовах.

Термін перебування у благодійному комплексі регулюється відповідно до поставлених цілей.

Для потреб сімей облаштовано 27 житлових кімнат. У кризовому центрі може  цілодобового перебувати в межах 80 осіб, яких забезпечують всіма необхідними речами, засобами гігієни, продуктами харчування. Також умови перебування адаптовані для осіб з інвалідністю.

«Місто Добра» знаходиться у Чернівцях за адресою Річна, 10. Деталі можна дізнатися за номером 0 800 503 231 або електронною поштою cityofgoodness@gmail.com та на сайті https://misto-dobra.com.ua.

Для зарахування до Кризового центру необхідно попередньо зв’язатися із закладом по телефону чи електронній пошті, зробити флюрографію та аналіз на Torch-інфекції.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.