Відповідно до ст. 48 Закону України «Про державну службу»

та з метою надання можливості громадянам з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби або на посадах в органах місцевого самоврядування, отримати знання з питань парламентаризму і демократії, експертно-аналітичного забезпечення законодавчого процесу, набуття практичних навичок роботи в Апараті Верховної Ради України щороку реалізується Програма стажування молоді.

Відбір учасників Програми здійснюється на конкурсній основі. Учасникам Програми передбачена виплата стипендій у розмірі двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року. Наразі оголошено конкурс на 2021 рік.

Взяти участь можуть громадяни України віком до 35 років, які отримали рівень вищої освіти не нижче першого (бакалаврського).

З більш детальною інформацією можна ознайомитись на офіційному вебпорталі парламенту України у розділі «Громадськості» або на сайті  Управління кадрів Апарату Верховної Ради України у розділі «Оголошення».

Начальник відділу

кадрової роботи та з питань

запобігання і виявлення корупції