До Дня української писемності та мови організували флешмоб виразного читання

Сьогодні, 9 листопада, відзначаємо День української писемності та мови. Це свято встановлене на честь Нестора літописця, послідовника Кирила і Мефодія. Саме його вважають “батьком українського письма”.

Вже тиждень у мережі Фейсбук у спільноті «Освіта міста Нововолинська»   проходить флешмоб виразного читання віршів про українську мову «Пишаюся українською мовою», який до цього свята  організували Нововолинський міський методичний кабінет за підтримки управління освіти. Школярі та дорослі  активно викладають  відео читання поезії про мову.

Як повідомила  завідувач Нововолинського міського методичного кабінету Ольга Хвищук, завтра, 10 листопада, підсумують результати конкурсу. За кількістю вподобань  визначать переможця, який буде нагороджений грамотою управління освіти, а також стане місцевою зіркою серед читців.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.