Школи міста відновили навчання

Від сьогодні у школах Нововолинська  розпочалося навчання. За шкільні парти сіли учні 9-ти закладів загальної середньої освіти міста. Працюють і заклади позашкілля.

Нагадаємо, навчальний процес у Нововолинську відновили, керуючись рішеннями  Державної  та регіональної комісій з ТЕБ та НС.

 -Ми збираємо дані щодо кількості тих, хто прийшов на навчання, а також хворих . Є батьки, котрі відмовляються відправляти дітей до школи, їм пропонуємо інші форми, зокрема, самостійне опрацювання, – розповіла начальниця управління освіти Ольга Лакиш.- Маємо надію, що трьохтижневе перебування педагогів та дітей на канікулах і дистанційному навчанні дало свій результат, аби перервати ланцюг захворюваності на коронавірус. Зараз статистика захворюваності виглядає дещо краще.

Начальниця управління освіти наголосила, що у навчальних закладах чітко дотримуються санітарних норм: носіння захисних масок, здійснюється дезінфекція поверхонь, провітрювання класних кімнат, проводиться щоденний температурний скринінг та  виконуються інші карантинні вимоги.

Ольга Лакиш висловила сподівання, що розуміння ситуації педагогами, батьками і школярами з дотриманням усіх протиепідемічних заходів  дасть змогу працювати школам у звичному режимі і в «червоній» карантинній зоні. Однак, якщо фіксуватимуть нові випадки хвороби у колективах, тоді клас чи групу відправлятимуть  на ізоляцію.

Завтра відновлять роботу дитячі садочки. За словами Ольги Лакиш, зараз  працюють з постачальниками і сьогодні вже завозять продукти харчування.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.