Добро об’єднує

Вже третій рік поспіль Україна активно долучається до благодійного руху #GivingTuesday (#ЩедрийВівторок). Вперше подія відбулася у 2012 році в США та, завдяки тисячам учасників, переросла у всесвітній рух, який несе благородну мету – спонукати людей з різних куточків планети робити добрі справи.

Організатори руху стверджують: «#ЩедрийВівторок розвиває культуру благодійності, змінює ставлення та підходи до неї. Проект заохочує робити добрі справи та змінювати світ на краще».

У 2020 році Всеукраїнський день добрих справ відзначатимуть 1 грудня.

Долучитися до ініціативи «Щедрий вівторок» можуть усі охочі: представники бізнесу, державних установ та організацій, громадських та релігійних об’єднань, учнівська та студентська молодь і просто пересічні громадяни. Повідомляють на сайті Волинської ОДА.

Аби допомогти часом, талантом чи грошима, необхідно зареєструвати свою добру справу або долучитися до вже діючих ініціатив на сайті «Щедрого вівторка» за посиланням: https://givingtuesday.org.ua/.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення