Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

На позачерговому засідання виконавчого комітету Нововолинської міської ради, що відбулося  17 листопада 2020 року, розглянули три питання.

 

Одне з них – про внесення  змін до міського бюджету на 2020 рік. Відповідно до прийнятих рішень, перерозподіляються раніше виділені кошти спеціального фонду бюджету розвитку для КНП «ПМСД».  Бюджетні кошти перерозподілено по управлінню освіти, управлінню соціального захисту населення, відділу культури, відділу будівництва, комунального господарства та фінансовому управлінню. Загалом  видаткова частина  міського бюджету збільшується на 1962,2 тис. гривень, в тому числі загального фонду  –  на 1253,0 тис. гривень,  бюджет  розвитку спеціального фонду – на 709,2 тис. гривень.

Крім того, на засіданні прийнято рішення «Про затвердження результатів продажу та завершення приватизації об’єкта малої приватизації». Згідно з результатами продажу об’єкт малої приватизації – нежитлове приміщення літер «А-9» загальною площею 356,8 кв.м. за адресою: 15 Мікрорайон, 19, місто Нововолинськ, було продано за ціною 2 5252 761,19 грн з урахуванням ПДВ.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.