«Доступні кредити 5:7:9». Підприємці та пошукачі роботи пройшли онлайн тренінг

18 листопада 2020 року в рамках проекту  щодо фінансової підтримки малого та середнього бізнесу «Доступні кредити 5:7:9» в Нововолинській міській філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся онлайн вебінар для  підприємців міста та безробітних громадян, які звернулися до центру зайнятості в пошуках роботи та планують відкриття власної справи.

Провідний економіст АТ Ощадбанк Оксана Покравецька розповіла присутнім про процедури та впровадження державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», поінформувала  присутніх  щодо  оформлення документів для отримання  коштів на відкриття або розширення бізнесу, подання бізнес-плану. Навела приклади цільового спрямування коштів – це придбання техніки, авто, потрібного обладнання, можливість реконструкції, ремонту в приміщенні для ведення бізнесу.

Провідний фахівець сектору активної підтримки безробітних Нововолинської міської філії ВОЦЗ ознайомила учасників вебінару із інформацією про роботу Центру розвитку підприємництва служба зайнятості та можливістю отримання інформаційно-консультаційних послуг щодо сприяння започаткування власної справи та ведення бізнесу.

Онлайн-захід проходив  на платформі ZOOM.