Голова Волинської ОДА вручив державні нагороди трьом нововолинцям

Сьогодні  у Нововолинську голова Волинської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко вручив державні нагороди трьом жителям міста.

Відповідно до Указу  Президента    почесного  звання  «ЗАСЛУЖЕНИЙ  ДОНОР УКРАЇНИ»  удостоєний  нововолинець Валерій  Володимирович ДОМАНСЬКИЙ.

А двом  волинським гірникам: ДУДІ Василю Семеновичу  – заступнику  начальника дільниці відокремленого підрозділу “Шахта № 9 “Нововолинська” державного підприємства “Волиньвугілля» та ЛЕЧИЦЬКОМУ Віталію Едуардовичу – електрослюсарю  підземному відокремленого підрозділу “Шахта “Бужанська” державного підприємства “Волиньвугілля”згідно з Указом Президента України  присвоєно почесне звання   “ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ”.

Юрій Полуляйко  подякував  нововолинцям за сумлінну працю та побажав здоров”я й успіхів.