Відбулася перша сесія новообраної Нововолинської міської ради

Новообраним   Нововолинським міським головою став Борис Карпус.

До складу Нововолинської міської ради восьмого скликання обрали 34 депутати від п’яти політичних сил.

Перше засідання міської ради восьмого скликання відбулося   у  малому залі  міського Палацу культури.

 

Голова Нововолинської міської територіальної виборчої комісії  Віктор Порплиця поінформував  про результати   виборів.

За новообраного міського голову Бориса Карпуса віддали свої голоси 5292 виборці, що становить 38,74 відсотки від кількості тих, хто взяв участь у голосуванні.

До складу Нововолинської міської ради обрано 34 депутати: 14- від  політичної партії  “За Майбутнє”; 6- від політичної партії “Європейська Солідарність, 5 – від Всеукраїнського оюб”єднання «Батьківщина», 5 – від  Всеукраїнського  об’єднання “Свобода”, 4 –від політичної партії “Слуга Народу».

Відповідно до Постанови Нововолинської ТВК на сьогодні депутатами до Нововолинської міської ради зареєстровано 28 обранців громади, а ще 6 заяв від обраних депутатів – на розгляді у Нововолинській ТВК.

Новообраний міський голова Борис Карпус склав Присягу. Йому вручили нагрудний знак «Малий герб міста», а після цього  з його рук новообрані депутати отримали посвідчення.

Борис Карпус  подякував за підтримку своїм виборцям, дружині, учителям школи №2,  де навчався, керівникам, які супроводжували його по життю, та своїй команді.

 -Ми націлені на результат. Перед нами великі виклики,  зокрема, і пов’язані з пандемією коронавірусу.  Нам доведеться приймати складні рішення , з якими  нерідко треба буде йти до людей, – наголосив депутатам  Борис Сергійович.  

У планах новообраного голови – реформування ЖКГ, завершення питання з утворенням ОСББ, створення нових робочих місць, боротьба з наркоманією і безпека міста, упровадження «Варти порядку».

 -Комфортний Нововолинськ – це теза, яку пропагуватимемо на наступні п’ять років, – зазначив Борис Карпус.

Він запевнив, що  завжди буде відкритий для думок, ідей і спілкування.

Новообраного голову  та депутатів привітав народний депутат України Ігор Гузь.

Нардеп також закцентував увагу на тих викликах, які маємо зараз і  очікують в майбутньому. Найперше,  гідно пройти пандемію. Ігор Гузь   наголосив на тому,   що наступний бюджетний рік буде складним, тому необхідно усім об’єднуватися.

– Я бачу свою роль як локомотива, який  на центральному рівні має допомагати Нововолинську розвиватися і долати труднощі, – сказав нардеп і повідомив, що уже наступного тижня наше місто відвідає  заступник Міністра  розвитку громад та територій України з питань регіонального розвитку, з яким обговорять нагальні питання міського господарства.

Присутні у залі хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих учасників Революції Гідності, адже завтра, 21 листопада, Україна відзначатиме День Гідності та Свободи.

 

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.