Працівники Нововолинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вдосконалювали свої професійні навики        

Фахівці Нововолинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді успішно пройшли навчальний курс на тему «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні».

Навчання спрямоване на розширення знань про норми, які діють в Україні у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

Пройшовши курс із трьох модулів, працівники соціальної сфери ознайомилися із загальними положеннями, термінами, формами насильства, роботою притулків для осіб, які постраждали від насильства, алгоритмом створення та забезпечення їх діяльності, а також розглянули склад, завдання та цілі мобільних бригад. Фахівці Нововолинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді отримали чітке роз’яснення, яким чином потрібно визначати потребу та надавати допомогу постраждалим від домашнього насильства.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення