Міський голова розпочав зустрічі  у трудових колективах

Сьогодні, 26 листопада 2020 року, міський голова Борис Карпус побував з робочим  візитом у Нововолинській центральній лікарні. Мета – ознайомитися з тим, як медикам вдається долати виклики, пов’язані з пандемією, почути проблеми та з’ясувати, чим може допомогти медпрацівникам влада.

Тимчасово виконуючий обов’язки директора НКП «Нововолинська центральна міська лікарня» Андрій Сторонський розповів, що зараз вони працюють над вирішенням одного з важливих питань – будівництвом кисневої станції. Вже готова проєктно-кошторисна документація. Він зазначив, що наразі у лікарні функціонує 19 кисневих точок, а після встановлення кисневої станції їх буде 69.

Сьогодні лікарня справляється з пандемією COVID-19.  Наш медичний заклад повністю забезпечений кисневими концентраторами. Їх маємо 35. Є в наявності 12 апаратів ШВЛ. Днями отримаємо ще один, – наголосив Андрій Сторонський. – Зайнятість ліжкомісць хворими на коронавірус  в інфекційному відділенні  становить 55 відсотків. За потреби є можливість розгорнути більше ліжкового фонду.

Також Андрій Миронович розповів, що на найближчі 4-5 місяців лікарня забезпечена  дезінфікуючими та  засобами індивідуального захисту. Гострою проблемою, за його словами, є нестача кадрів.  А ще зауважив:  й надалі необхідно зміцнювати матеріально-технічну базу, зокрема, відремонтувати м’яку покрівлю сьомого поверху дев»ятиповерхівки та провести капітальний ремонт інфекційного відділення, де зараз перебувають хворі на коронавірус. Лікарня потребує і нового сучасного обладнання. За словами завідувача реанімаційним відділенням Андрія Гідзінського, на перспективу було б добре придбати ангіограф – це дорогавартісний апарат, за допомогою якого проводять діагностику судин серця та головного мозку.

Борис Карпус оглянув приміщення, в якому  до кінця нинішнього року планують встановити сучасний комп’ютерний томограф, а також відвідав відділення екстреної медичної допомоги, де нещодавно завершили будівельні роботи і висловив своє бачення щодо дальшого розвитку медицини у  нашому місті.

 Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.