Експерти Волинського регіонального відділення Асоціації міст України розповіли алгоритм дій з реорганізації місцевого самоврядування

У рамках  співпраці з Асоціацією міст України, сьогодні, 27 листопада 2020 року, у Нововолинську відбулася зустріч міського голови Бориса Карпуса, керівників окремих галузевих управлінь та відділів міськвиконкому з експертами Волинського регіонального відділення АМУ. Учасники обговорили алгоритм основних дій,  які мають безпосереднє значення для забезпечення процесу реорганізації органів місцевого самоврядування, черговості, змісту та особливостей першочергових кроків.

Зокрема, консультант із фінансових питань Василь Гром   розповів   про  формування фінансової звітності в бюджетних установах, роз’яснив важливі питання щодо прийняття територіальною громадою комунального майна селищної та сільських рад,  а також розподілу майна спільної власності територіальних громад районної ради.

Цікавими були консультаційні рекомендації Виконавчої  директорки Волинського регіонального відділення Асоціації міст України Мар’яна Конончук та регіональної  консультантки з комунікацій у Волинському РВ АМУ Тамари Зубенко.

Захід був корисним для всіх учасників   у напрямку реалізації практичних дій для функціонування Нововолинської  міської територіальної громади.

 -Ми почали діалог і узгодили подальші кроки. Зокрема, створення робочих груп, вузькоспеціалізованих чатів в месенджерах. Ця робота має бути інтенсивна, правильна та в рамках законодавства і жодним чином не повинна впливати на комфортне життя територіальної громади, – зазначив Борис Карпус.

Відділ інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.