Творчі ужинки вихованців Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості

З року в рік вихованці Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості під керівництвом  своїх наставників демонструють високі мистецькі досягнення у багатьох конкурсах та фестивалях.

Так, учасниця   зразкового гуртка вокально-естрадного співу Людмила Мужилко (керівник Світлана Бортнійчук)  отримала звання Лауреата в обласному фестивалі творчих дітей ,,Самоцвіти – 2020”, який відбувся наприкінці жовтня  у  Луцьку.

У Всеукраїнському фестивалі музичних мистецтв ,,На крилах гармонії – 2020’’, що проходив з 9 по 14 листопада  цього року у  Херсоні, вихованці гуртка зайняли три призові місця: Віталіна Спічак та Анастасія Гордієнко посіли  перші місця, а Людмила Мужилко  стала  другою.

У цьому мистецькому  конкурсі ансамбль скрипалів, яким керує Наталія Мельник,  здобув звання лауреата І премії у номінації інструментальне мистецтво.

 18 листопада 2020 року відбувся дистанційний обласний конкурс літературно-музичних та вокально-хореографічних композицій «Сонце України в наших руках». Зразковий драматичний колектив «Пролісок» (керівник Галичук Н.І.) та ансамбль скрипалів (керівник Мельник Н.Г.) представили літературно-музичну композицію «Я маю крила, бо я – людина» (за творами Ліни Костенко та Оксани Кузів) й зайняли почесне  ІІ місце.

Відділ інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.