Тимчасово припинено газопостачання на вулицях Нестерова і Транспортна

У зв’язку з проведенням спеціалістами АТ «Волиньгаз» планово-ремонтних pобіт, згідно з «Планом оптимізації газорозподільної системи АТ «Волиньгаз» з 09:00 год. 30.11.2020 р. до 17:00 год. 01.12.2020 р. тимчасово припинено газопостачання 50 абонентам Нововолинська по вулицях Нестерова та Транспортна.  Про це повідомляє керівництво Володимир-Волинського відділення АТ “Волиньгаз”.

Газовики нагадують:виходячи з помешкання, необхідно перекрити крани перед газовими приладами, а також застерігають бути обережними й дотримуватися правил безпеки під час використання газу в побуті.

Відновлення газопостачання цим абонентам відбуватиметься з 01.12.2020 року за умови:

-доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях;

-наявності підписаного акту розмежування балансової належності та  експлуатаційної відповідальності  між оператором ГРМ i споживачем, згідно Глави 5 розділу ІІІ Кодексу газорозподільних мереж;

(1.Межа балансової належності та експлуаиаційної відповідальності між Оператором ГРМ та споживачем (суміжним суб’ектом ринку природного газу) визначається в aкті розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, що є невід»ємною частиною договору розподілу природного газу).

-наявності акту перевірки ДВК, згідно глави 6 розділу III ПБСГ;

(6.1. Безпечну експлуатацію та технічне обслуговування димових i вентиляційних каналів житлових i громадських будинків забезпечує власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач).

Перевірка i прочищення димових та вентиляційних каналів повинні виконуватися спеціалізованою організацією, яка має дозвіл на виконання цих робіт центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю.

Один примірник акта перевірки i прочищення димових каналів передається газорозподільному підприємству.

-наявності договору на обслуговування внутрібудинкових систем газопостачання згідно Глави 5 розділу ІII Кодексу газорозподільних мереж;

(3. Власники газових мереж, у тому числі й побутові споживачі та співвласники/особа, уповноважена на це співвласниками, внутрішньобудинкових систем газопостачання, якi згідно з актом розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін відповідають за експлуатацію цих мереж та їх складових, забезпечують належну їх експлуатацію згідно з чинним законодавством, у тому числі ПБСГ, зокрема, укладають відповідний договір iз суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких pобіт);

– відсутності заборгованості  за розподіл природного газу i спожитий газ.