Нововолинські депутати обрали секретаря міської ради

У вівторок, 1 грудня 2020 року, на першому пленарному засіданні позачергової другої сесії міської ради депутати обрали секретаря Нововолинської міської ради. Нею стала Олена Шаповал.

Кандидатуру Олени Шаповал на цю посаду запропонував міський голова Борис Карпус. За результатами таємного голосування її підтримали 24 обранці громади із 34 , які взяли участь у роботі сесії.

Нагадаємо,  до складу  Нововолинської міської ради восьмого скликання  увійшло 34 депутати.

Під час сьогоднішнього засідання стало відомо про утворення  трьох депутатських фракцій: «За майбутнє», «Європейська Солідарність» та ВО «Свобода»,   про що повідомили представники цих політичних сил.

У роботі сесії взяли участь народний депутат України Ігор Гузь , голови Володимир-Волинської міської  та районної  рад  Ігор Пальонка та Віктор Хиць.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.