Оголошено конкурс на вакантну посаду

Фінансове управління виконкому Нововолинської міської ради відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на   заміщення вакантної  посади – Головного спеціаліста відділу  бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення.

Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи.

Заяви для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

До заяви додаються: особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6см, копії документів про освіту, декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про  запобігання корупції», копія документа, який засвідчує особу, копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Кандидати на посаду будуть складати іспити на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про  запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки посади.

За довідками звертатись в конкурсну комісію фінансового управління: пр.Дружби, 27  кім.312, тел. 3-01-19

 

 

 

Фінансове управління

виконавчого комітету