Як працюватимуть заклади культури у Нововолинській громаді

Питання діяльності закладів культури в умовах сформованої Нововолинської територіальної громади обговорили на нараді у відділі культури 8 грудня 2020 року. А напередодні начальниця галузевого відділу  Інна Левкова, її заступниця Олеся Сословська, юрист відділу Любов Витковець та директор централізованої бібліотечної системи Світлана Кухарук ознайомилися з роботою клубних та бібліотечних установ, які належать до  Грядівської  та Грибовицької сільських рад.

На засідання запросили керівників міських, селищного та сільських закладів культури. Йшлося про передачу  майна сільських клубних та бібліотечних установ. Також вели мову  про підготовку та проведення творчого звіту, який приурочується 150-ій річниці від дня народження славетної письменниці  Волинського краю Лесі Українки,  і запланований на лютий 2021 року.

По завершенні наради учасники переглянули фільм «ЗА КОРДОНОМ», знайомство з яким проходить у рамках XVII Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Сюжет цього фільму – історія філіппінських жінок, які навчаються, перш ніж на два роки вирушити працювати покоївками до іншої країни. Адже проблема заробітчанства за кордоном актуальна і для нашого регіону.  Після перегляду фільму відбулося жваве обговорення, до якого  долучилися провідний фахівець з профорієнтації Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості Наталія Кардаш та головний спеціаліст Нововолинського бюро правової допомоги Катерина Столярук.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.