Затвердили старост селища та приєднаних до Нововолинська сільських рад

Сьогодні, 14 грудня 2020 року,  на сесії міської ради  затвердили  старост Благодатного та сільських рад, які  приєдналися до Нововолинська.

Старостою селища Благодатного  затвердили Топорівського Олександра Володимировича,   села  Грибовиця – Степюк Інну Ярославівну.

Старостою сіл  Гряди, Кропивщина, Низкиничі, Тишковичі, Хренів стала Романець Руслана Олегівна.

Відповідно до рішення міської ради  призначені старости  увійшли до складу  виконавчого комітету. На першому пленарному засіданні другої позачергової сесії   було сформовано виконавчий комітет у кількості 8 осіб.  Тепер  у його складі –  11 осіб.

Депутати Нововолинської міської ради  прийняли рішення про початок реорганізації Благодатної селищної ради, Грибовицької та  Грядівської сільських рад шляхом приєднання до Нововолинської  міської ради.