ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ПРАЦІ: У НОВОВОЛИНСЬКУ ПЕРЕВІРЯЮТЬ РОБОТОДАВЦІВ

Дотримуючись карантинних заходів, у місті продовжує працювати рейдова робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо соціальних  ризиків для громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно.

Протягом січня-листопада поточного року було проведено 451 обстежень з питань дотримання державних гарантій у сфері праці в частині легальної зайнятості на території міста. В результаті проведених заходів було виявлено 76 працівників, що працювали без належного оформлення трудових відносин. На даний час легалізовано працю 78 особи: укладено 52 трудових договорів між роботодавцем та найманою особою та зареєстровано 26 фізичних осіб-підприємців.

Членами робочої групи постійно проводиться відповідна робота як з суб’єктами господарювання – роботодавцями, так і з найманими працівниками щодо переваг роботи у правовому полі та соціальних ризиків для громадян, які працюють нелегально та отримують заробітну плату неофіційно.

Особлива увага приділяється проведенню інспекторами праці превентивних заходів. Протягом  цього ж періоду  інспекторами праці була проведена з 34 роботодавцями інформаційно-роз’яснювальна робота щодо найбільш ефективних способів додержання норм законодавства про працю, за результатами якої була працевлаштована 41 особа.

Робота з контролю за додержанням законодавства про працю триватиме і надалі.

Відділ з питань праці.