Міський голова зустрівся з родинами загиблих військовослужбовців

У форматі відкритого діалогу сьогодні, 15 грудня, відбулося спілкування міського голови Бориса Карпуса з родинами   загиблих у зоні АТО/ООС військовослужбовців.  Вели мову про наболілі проблеми, які турбують матерів та дружин, котрі втратили найдорожчих людей. Зокрема, йшлося про  непорозуміння, які інколи виникають із перевезенням на маршрутах міського транспорту членів родин загиблих, про  забезпечення безоплатним харчуванням дітей та фінансову допомогу  для вирішення побутових  проблем.

Під час розмови  торкнулися питання щодо надання земельних ділянок під забудову.

Члени сімей загиблих військовослужбовців наголошували на тому, що є потреба в їхньому оздоровленні, а також у наданні їм психологічної підтримки та допомоги у написанні проєктів.

Не оминули також питання будівництва у Нововолинську пам’ятника загиблим воїнам АТО/ООС. Дійшли  спільної думки: пам’ятник доцільно встановити на території скверу біля площі В’ячеслава Чорновола. Це місце  потрібно буде реконструювати та облагородити.

Міський голова Борис Карпус доручив головному архітектору міста вже цього тижня підготувати необхідні документи.

– Я підтримую такі починання. Сподіваюся, що спільно з громадською організацією «Незламні Нововолинці» нам вдасться знаходити методи , а також  матеріальну базу для того, щоб люди, які втратили найрідніших у війні на Сході, відчували, що про них піклуються, – зазначив  Борис Карпус.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.