Представники влади привітали вихованців сиротинця

День Святого Миколая – радісне свято, яке особливо чекають діти. Адже саме тоді здійснюються найпотаємніші дитячі мрії  і задуми.

Напередодні свята представники міської влади завітали з вітаннями і солодощами до  вихованців дитячо-оздоровчого центру «Ковчег», аби  і ці діти, які перебувають там, відчули себе щасливими.

-Вітаю зі святом  усю вашу велику родину! Бажаю усім здоров’я  і щастя. Нехай тепло і затишок й надалі панує у вашому  домі, а Святий Миколай принесе радість і благословить на добрі справи, – сказала заступниця міського голови Вікторія Скриннік.

Нововолинський дитячо-оздоровчому центр «Ковчег» працює вже більше 15 років, зараз там 25 дітей, найменшому малюку–півроку. Усі діти оточені увагою та любов’ю, якими щедро діляться з ними працівники цього закладу.

Директорка «Ковчега» Лілія Вакуліна розповіла, що чимало з тих, хто виховувався у сиротинці, уже створили  свої  сім’ї, здобули професію, стали успішними у житті,  однак ніколи не забувають дім, який став для них рідним.  І це, за її словами  дає натхнення, щоб  і надалі працювати для дітей, дарувати їм своє тепло і  бачити  щасливі посмішки. Вона дякує усім благодійникам, котрі допомагають сиротинцю.

Працівники і вихованці закладу завжди раді гостям. Вони від душі демонстрували свої таланти – співали, читали вірші і  бажали усім добра, якими наповнені їхні серця.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.