Відбулося громадське обговорення проєкту бюджету Нововолинської міської територіальної громади на 2021 рік

18 грудня  у сесійній залі міської ради відбулося громадське обговорення проєкту бюджету Нововолинської міської територіальної громади на 2021 рік. У ньому взяли участь депутати міської ради, керівники підприємств, установ, організацій та головні розпорядники бюджетних коштів.

Міський голова Борис Карпус за допомогою презентації з використанням діаграм порівняв основні бюджетні показники останніх трьох років та зупинився на  проєкті бюджету міської територіальної громади 2021-го року.

Зокрема, він акцентував увагу  на надходженнях до бюджету, порівняв динаміку надходжень до загального фонду та динаміку власних доходів загального фонду за три роки і наступного,  а також динаміку видатків соціально-культурної сфери та на благоустрій громади за цей період.

Також міський голова окреслив структуру доходів загального  і спеціального фонду міської територіальної громади на 2021 рік та структуру видатків загального фонду за економічною структурою. Звернув увагу на розрахункових потребах бюджету розвитку громади на наступний рік.

Начальниця фінансового управління Галина Бурочук зупинилася на окремих аспектах бюджетного процесу. Вона наголосила, що обсяг доходів бюджету міської територіальної громади на 2021 рік обраховано в сумі 378 мільйонів 50,2 тисячі гривень.

Про потреби кожної галузі розповіли головні розпорядники коштів.

Проєкт бюджету Нововолинської громади на 2021 рік розміщено на офіційному сайті міської ради.

Затверджуватимуть головний кошторис  територіальної громади на 2021 рік  на черговій сесії міської ради 23 грудня.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.