Виконком схвалив проєкт бюджету міської територіальної громади на 2021 рік

Майже три десятки  питань, що стосувалися життєдіяльності міського господарства, увійшли до порядку денного виконкому, який відбувся 17 грудня. До  складу  виконавчого комітету включили і  новообраних старост, однак, доки  ще немає офіційного призначення їх на посади, права голосу в них не було.

Найперше  розглянули проєкт бюджету міської територіальної громади на 2021 рік. Начальниця фінансового управління Галина Бурочук озвучила основні   фінансові показники.

Загальний обсяг бюджетних призначень  бюджету міської територіальної громади  на 2021 рік  по доходах  встановлено  у сумі  378 050,2 тисячі гривень, у тому числі по  доходах загального фонду міського  бюджету в сумі 362 474,5 тисяч гривень; по доходах спеціального фонду бюджету в сумі 15 575,7 тисяч гривень, у тому числі бюджету розвитку в сумі  4 305,0  тисяч гривень.

У зв’язку з адміністративною реформою  з наступного року за рахунок коштів Нововолинської територіальної громади будуть утримуватися дошкільні заклади сіл Тишковичі,  Низкиничі,  Грибовиця; школи сіл Гряди, Низкиничі,  Грибовиця; заклади культури сіл Гряди, Тишковичі, Низкиничі, Грибовиця та проводитися інші видатки, які раніше фінансувались сільськими бюджетами.

18 грудня відбудеться громадське обговорення головного фінансового документа Нововолинської територіальної громади, а затверджуватимуть його на черговій сесії міської ради 23 грудня.

На засіданні  виконкому затвердили також фінансові плани  комунальних підприємств міської ради на 2021 рік,  схвалили  проєкти  кількох галузевих програм та до деяких внесли зміни і затвердили склад  окремих комісій. Прийняли рішення майже з 10 питань, які стосувалися правочинів з житлом та захистом прав неповнолітніх.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.