Прес-конференція міського голови: У пріоритеті – бюджет, інвестиції, проекти.

На актуальних подіях робочого тижня акцентував  увагу міський голова Борис Карпус на прес-конференції  24 грудня. Однією з найважливіших, за його словами, є затвердження бюджету міської територіального громади на 2021 рік на сесії міською радою 23 грудня.

– Цьому передувала значна робота: зустрічі з головними розпорядниками коштів, з якими обговорювали видатки , а такожі  з робочою групою – по доходах. Тих, хто готовий витрачати – багато, а хто  має заробляти – небагато взагалі.  Бюджет громади на наступний рік складає майже 381 мільйон гривень. 42 млн грн –державна дотаці, -розповів Борис Карпус.

Міський голова поінформував  про оптимізацію структури  підрозділів міськвиконкому. З цією метою міська рада затвердила чисельність та структуру апарату ради та виконавчих органів. Зокрема, будуть нові відділи та управління, які займатимуться залученням коштів та контролем.

 – Створюємо муніципальну варту,  яка слідкуватиме за благоустроєм, паркуванням. Буде відділ  проєктного менеджменту та залучення інвестицій.  Хочемо переформатувати юридичну службу, адже міська рада має працювати чітко, згідно норм законодавства. Хочемо посилити ІТ-відділ, щоб запроваджувати електронне врядування, діджиталізацію. Потужно підсилюємо ЦНАП. Працюватимуть державні реєстратори, котрі надаватимуть послуги  у Благодатному та  в інших  селах громади. Це вимога часу,  мешканці мають  отримували якісні послуги, а громада  рухатися вперед, – зазначив  Борис Карпус.

 У планах міського голови  на наступний рік – проведення аудиту житлово-комунальної сфери. Акцент  робитимуть  на енергозбереження. У пріоритеті міського голови – бюджет, розширення податкової бази, інвестиції, проекти, міжнародна співпраця.

Борис Карпус розповів, що надалі використовуватиме  платформу «Новий Нововолинськ». За його словами, напрацьовані певні напрямки та є бачення,  як об’єднати  людей навколо цікавих ідей.

На прес-конференції міський голова також повідомив, що наступного понеділка зустрічатиметься з кандидатами на старосту Благодатного. Нагадаємо, Олександр Топорівський, який був затверджений старостою селища на сесії 14 грудня,  написав заяву на звільнення за станом здоров’я.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.