УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

З 01 січня 2021 року управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету Нововолинської міської ради припиняється прийом документів від громадян.

Постановою КМУ від 22.07.2020р. № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» визначено порядок взаємодії об’єднаних територіальних громад та органів соціального захисту населення з 01 січня 2021 року, зокрема, встановлено пряму заборону прийому документів для призначення державних допомог, пільг та  компенсацій  спеціалістами органів соціального захисту населення безпосередньо від громадян, крім надісланих в електронній формі.

Так, з 01 січня 2021 року надавати такі адміністративні послуги соціального характеру будуть виключно уповноважені особи виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади і посадові особи центру надання адміністративних послуг та передавати відповідному органу соціального захисту населення.

Перелік  допомог,

для яких прийом документів буде здійснюватися через ЦНАП з 01 січня 2021р.:

• Надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.
  • Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020-2021 роках.
  • Відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня».
  • Надання державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами особам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.
  • Надання державної допомоги при народженні дитини.
  • Надання державної допомоги при усиновленні дитини.
  • Надання державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.
  • Надання державної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.
  • Надання тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме.
  • Надання державної допомоги особі, яка доглядає за хворою дитиною.
  • Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю.
  • Надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.
  • Надання надбавки на догляд за особами з інвалідністю з дитинства та дітьми з інвалідністю.
  • Надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею.
  • Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.
  • Надання державної допомоги на дітей одиноким матерям.
  • Надання державної соціальної допомоги на догляд.
  • Видача посвідчень особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю.
  • Надання компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі.
  • Призначення тимчасової державної  допомоги непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату у зв’язку з відсутністю страхового стажу.
  • Надання державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною».
  • Оплата послуг патронатного вихователя та виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї.
  • Призначення щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.
  • Видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.