З 5 січня розпочалася реєстрація на пробне ЗНО-2021

З 05 січня по 19 січня 2021 року триває реєстрація на пробне ЗНО-2021.  Реєстрація учасників пробного ЗНО здійснюється Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти через мережу Internet. Вартість тестування становить 240 грн.

Щоб зареєструватися, потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу проведення пробного ЗНО, за 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів.

Зважаючи на епідеміологічну ситуацію кожному учаснику буде надана можливість ознайомитися з процедурою проведення ЗНО на прикладі одного предмета: української мови,  української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійська, іспанська, німецька та французька). Тестування відбудуться 10 квітня 2021 року.

У 2021 році кожен учасник пробного ЗНО зможе оцінити свої знання з усіх інших предметів ЗНО. Для цього потрібно завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку,  пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді у форми на спеціальному сервісі для визначення результатів.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі визначення результатів на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року.