Юлія Лефтер: Шляхом нетворкінгу втілюємо ідею промоції Нововолинська

Заступниця міського голови Юлія Лефтер у Києві відвідала культурний захід – Різдвяний міракль на 1 дію Сокиринський вертеп. Його організувала дружина відомого українського музиканта Олега Скрипки Наталія.

 

Після завершення дійства Юлія Олександрівна поспілкувалася з Олегом Скрипкою, розповіла йому про Нововолинськ та передала офіційне запрошення завітати у наше місто. Обговорили можливості спільного проєкту – фольклорного або рокфестивалю. Також вели мову про можливість реалізації проєктів із залученням Українського культурного фонду.

Наша мета – втілення ідеї промоції Нововолинська, як перспективного майданчика для інвестування, – розповіла Юлія Лефтер. – Ми робимо це і в посольствах, і серед відомих особистостей України, адже маємо намір заявити про Нововолинськ, про нашу команду, яка зацікавлена у змінах на краще.

Заступниця міського голови наголосила, що необхідно розвивати коло знайомств, налагоджувати контакти аби показати, що місто відкрите для розвитку.

Моє завдання не сидіти у кабінеті, а робити промоцію Нововолинська, методом нетворкінгу сприяти залученню інвесторів у місто, – наголосила Юлія Олександрівна.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.