Із особами, які постраждали від домашнього насильства у Нововолинську працює мобільна бригада соціально-психологічної допомоги

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги – це спеціалізована служба підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Організована вона при Центрі соціальних служб.

Метою діяльності мобільної бригади є надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, зокрема соціальних послуг з консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики відповідно до їх потреб.

Основними завданнями мобільної бригади є:

  • надання психологічної допомоги постраждалим особам;
  • інформування постраждалих осіб щодо послуг (медичних, соціальних, психологічних, правових тощо), які вони можуть отримати для подолання наслідків насильства, та щодо надавачів таких послуг, зокрема інших загальних або спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб;
  • роз’яснення постраждалим особам їх прав, визначених законом, можливостей отримання допомоги від суб’єктів та доцільності її отримання;
  • провадження інформаційно-просвітницької діяльності (у тому числі розповсюдження серед населення відповідних інформаційних матеріалів) щодо форм, проявів та наслідків насильства, формування нетерпимого ставлення громадян до цих явищ, а також щодо заходів у сфері запобігання та протидії насильству;
  • здійснення екстрених виїздів у випадках, коли існує загроза життю і здоров’ю постраждалих осіб, з метою надання послуги кризового та екстреного втручання.

Графік роботи мобільної бригади: понеділок – четвер з 08:00 до 17:15, п’ятниця з 8:00 до 16:00. Вихідний – субота, неділя.

У вихідні, святкові та неробочі дні постраждалі від домашнього насильства можуть звернутися за допомогою, зателефонувавши до поліції за номером 102.

Отримати допомогу особам, які постраждали від домашнього насильства, можна у Нововолинському міському центрі соціальних служб: бульвар Шевченка,буд.7,каб. 330, 333, м. Нововолинськ та за номером телефону 3-11-84.