Про результати оздоровлення пільгової категорії громадян та реабілітацію дітей з інвалідністю у 2020 році

   Управління соціального захисту населення інформує про виконання Постанови КМУ від 22 лютого 2006 року №187 „ Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення” зі змінами та Постанови КМУ від 31.03.2015 року №200 „ Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях санаторно-курортним лікуванням” зі змінами.

Згідно розподілу коштів передбачених у державному бюджеті на 2020 рік:

– на закупівлю послуг (путівок) із санаторно-курортного лікування у санаторно-курортних закладах для осіб з інвалідністю загального захворювання, осіб з інвалідністю з дитинства та осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку, виділено кошти в сумі 162770 грн.

Згідно укладених договорів та поданих актів за надані послуги  із санаторно-курортного лікування особам з інвалідністю загального захворювання, особам з інвалідністю з дитинства, санаторно-курортним закладам перераховано кошти в сумі 162486 грн.

Забезпечено санаторно-курортним лікуванням у 2020 році згідно черговості 21 особу з інвалідністю загального захворювання та з дитинства.

Для забезпечення санаторно-курортним лікуванням у санаторно-курортних закладах постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО та осіб,які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони,відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, виділено кошти в сумі 536268 грн.

Згідно укладених договорів та поданих актів за надані послуги  із санаторно-курортного лікування для учасників АТО, санаторно-курортним закладам перераховано кошти в сумі 535656 грн.

Забезпечено санаторно-курортним лікуванням у 2020 році згідно черговості 42 учасника бойових дій АТО та 1 особу з інвалідністю внаслідок війни.

Усі кошти у 2020 використані у повному обсязі.

У відповідності до Постанови КМУ від 27.03.2019р. № 309 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації  дітей  з  інвалідністю» було виділено 125000 грн. згідно кошторисних призначень та додаткові кошти на суму  47210 грн., що надало змогу забезпечити  реабілітаційними  послугами  8  дітей на суму 172210 грн. Усі кошти використані в повному обсязі.