Візити в заклади освіти тривають


Цього тижня міський голова Борис Карпус, його заступниця Вікторія Скриннік, а також депутати міської ради відвідали загальноосвітні школи №2, №6 і №7.

Під час зустрічей Борис Сергійович наголосив керівникам освітніх установ на активізації проектної роботи. У школах необхідно визначити відповідальних осіб, які б спільно з міською владою брали участь у написанні проєктів для участі у державних та міжнародних грантових програмах.

У Нововолинській ЗОШ I-III ступенів №2 оглянули кабінети польської та англійської мови, фізики, хімії, комп‘ютерний клас, зал дитячої творчості, ресурсні кімнати та класи, обладнані за програмою «Нова українська школа». У приміщеннях проведені ремонтні роботи. За словами директора школи Алли Кобиш, для проведення робіт залучають кошти із міського бюджету, меценатів, а також цільові надходження із державного бюджету. Школа оснащена пандусом, який відповідає вимогам. Також тут встановлений індивідуальний тепловий пункт. Серед нагальних потреб закладу освіти – оптимізація харчоблоку, спортивного залу, фасаду будівлі.

Ознайомилися із матеріально-технічною базою та проблемами загальноосвітньої школи №6. Відвідали спортивні зали, оснащені тренажерами, кабінети та класи, музей та ігрову зону у фойє. Школа №6 – це перший заклад освіти в місті, який почав реалізацію програми «Нова українська школа».

Разом із позитивними напрацюваннями є і проблемні питання. Ряд приміщень вимагає ремонту та модернізації, впорядкування документів на землю.

Директор загальноосвітньої школи №7 Сергій Трофимчук розповів про переваги впроваджених у навчальному закладі  енергозберігаючих технологій, роботу вентиляційної установки та індивідуального теплового пункту. Тут представники влади оглянули класи, спортзал, харчоблок, зал засідань. Завітали також у зразковий музей та інклюзивну кімнату, які облаштовані на базі школи №7. Розповідаючи про потреби освітнього закладу, директор школи наголосив, що першочергово необхідно завершити ремонт у кабінеті хімії та встановити пожежну сигналізацію.

Крім того, заступниця міського голови Вікторія Скриннік із депутатами міської ради оглянули дошкільний навчальний заклад №1. Керівник установи Наталія Лазарищак показала приміщення, де займаються з дітками, харчоблок, танцювальний зал та розповіла про вже виконані роботи у садочку, а також акцентувала на потребах закладу, зокрема, на необхідності оновлення харчоблоку, ремонту даху, впорядкування території дитячого садочка.

Борис Карпус наголосив, що візити до навчальних закладів Нововолинської громади будуть продовжувати й надалі, адже така практика дає можливість особисто ознайомлюватись із надбаннями та потребами установ. На думку міського голови, лише завдяки тісній співпраці та спільними зусиллями вдасться реалізувати задуми та створити комфортні умови для навчання дітей та роботи вчителів і вихователів.