Конкурс на заміщення вакантної посади адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг у місті Нововолинську» виконавчого комітету  міської ради

ОПИС

вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування та вимоги до кандидатів

 

Найменування посад посадових осіб місцевого самоврядування: адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг у місті Нововолинську».

Категорія посад посадових осіб місцевого самоврядування: 6 категорія.

 

Основні функціональні обов’язки на посадах:

 

 • Забезпечує консультування суб’єктів звернень, надає вичерпну інформацію щодо вимог та порядку одержання адміністративної послуги.
 • Забезпечує суб’єктів звернень бланками заяв, надає допомогу при їх заповненні.
 • Здійснює прийом документів, необхідних для одержання адміністративної послуги, їх реєстрацію, вносить інформацію в систему електронних послуг АСКОД про суб’єкта звернення та формує адміністративну справу.
 • Забезпечує своєчасне подання вхідних пакетів на розгляд відповідним суб’єктам надання послуги.
 • Видає результати адміністративної послуги.
 • Контролює дотримання суб’єктами надання послуги строків розгляду звернень та видачі результату адміністративної послуги.
 • Забезпечує інформування суб’єкта звернення про результати розгляду їх звернень та результат послуги.
 • Розглядає справи про адміністративні правопорушення та накладає стягнення відповідно до чинного законодавства у вигляді попередження.
 • Здійснює реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання громадян Нововолинської територіяльної громади.
 • Формує і веде Реєстр Нововолинської територіяльної громади..
 • Забезпечує належне консультування суб’єктів звернень, здійснює прийом документів для державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, вносить відомості до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та видає результат послуги (відповідальна особа визначається згідно розпорядження міського голови).
 • Здійснює моніторинг надання адміністративних послуг, готує статистичні звіти та аналітичну інформацію начальнику відділу ЦНАП.
 • Інформує начальника відділу ЦНАП, про порушення вимог законодавства з питань функціонування Центру надання адміністративних послуг.
 • Готує пропозиції начальнику відділу ЦНАП щодо удосконалення процедури надання адміністративних послуг.
 • Забезпечує контроль за правильністю формування, оформлення і зберігання справ у відділі ЦНАП та готує справи для передачі до архівного відділу.
 • Забезпечує ведення документообігу та обліку звернень у відділ ЦНАП.
 • Здійснює контроль за наповненням інформаційних стендів у відділ ЦНАП.
 • Веде в мережі Інтернет веб-сторінку, що містить інформацію, необхідну для отримання адміністративних послуг.
 • Виконує інші доручення начальника відділу ЦНАП.

 

Умови та розмір оплати праці: посадовий оклад в розмірі 5 300 грн.

Основні кваліфікаційні вимоги до посад: на посаду адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг у місті Нововолинську»   виконавчого комітету Нововолинської міської   ради допускаються громадяни України, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра та стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді  адміністратора, відповідного напрямку не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Переваги надаються  кандидатам з юридичною, економічною освітою, які  впевнено володіють комп’ютером та офісною технікою.

 

Начальник відділу «Центр надання                               Алла КОВАЛЬЧУК

адміністративних послуг у місті

Нововолинську»

Додаток 2

до розпорядження міського голови

від 19.01.2021 № 14-ро

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

 

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради інформує про оголошення конкурсу на заміщення  вакантної посади адміністратора у відділі «Центр надання адміністративних послуг у місті Нововолинську».

Посада відносяться до п’ятої категорії посад посадових осіб місцевого самоврядування.

До участі у конкурсі допускаються особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам до адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг у місті Нововолинську» (громадяни України, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра та стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді  адміністратора, відповідного напрямку не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Переваги надаються  кандидатам з юридичною, економічною освітою, які  впевнено володіють комп’ютером та офісною технікою.

Для участі у конкурсі претендентами подаються такі документи:

заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування;

письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

– заповнену особову картку (форма П-2 Д С);

-дві фотокартки розміром 4 х 6 см.;

-копії документів про освіту;

-декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий  рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК);

-копію документа, який посвідчує особу;

-копія трудової книжки;

-копію військового квитка (для військовозобов’язаних);

-довідку про допуск до державної таємниці ( у разі його наявності), посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

 

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків на посадах, умов та розміру оплати праці та інші дані про роботу та умови конкурсу надаються відділом  кадрової роботи виконавчого комітету Нововолинської міської ради за  телефоном 31432  або на особистому прийомі у кабінеті № 302.

Документи для участі у конкурсі приймаються відділом кадрової роботи виконавчого комітету Нововолинської міської ради до 21  лютого 2021 року, пн.-пт., з 08.00 до 17.00.

Усіх бажаючих просимо брати участь у конкурсі та долучатись  до розвитку нашого міста.

 

Начальник відділу «Центр надання                               Алла КОВАЛЬЧУК

адміністративних послуг у місті

Нововолинську»