Ознайомилися з напрацюваннями та проблемами садочків №7, 2 і 4 Нововолинська

Днями міський голова Борис Карпус, його заступниця Вікторія Скриннік і депутати міської ради побували в садочках нашого міста.

У дошкільному навчальному закладі №7 «Кобзарик» оглянули групи, приміщення спалень і харчоблоку. Нещодавно тут провели ремонт частини прогонів і коридорів, замінили двері, частково відремонтували дах.

Серед нагальних потреб – закінчення ремонту даху, ґанків і порогів.

Нововолинський садочок №2 потребує капітального ремонту даху та фасаду. Оновлення вимагають харчоблок і пральна кімната. Разом із тим тут відремонтували санвузли, встановили нові витяжки в їдальні, провели косметичні ремонти в групах і кабінетах.

Позитивними досягненнями та напрацюваннями в проектній діяльності потішив дошкільний навчальний заклад №4. За останні роки тут замінили всі меблі, провели якісні ремонти в групах, спортивному залі. У харчоблоці оновили котел і холодильне обладнання. Модернізували ігрові майданчики. Повністю відремонтовані всі навіси, встановили безпечні пісочниці, ігрові та спортивні споруди.

Сьогодні стоїть проблема в облаштуванні огорожі, забезпечення закладу комп’ютерною технікою.

Представники міської влади обговорювали проблемні питання з керівниками дошкільних навчальних закладів. Більшість проблем – побачили на власні очі.

Борис Карпус наголосив на активізації проектної діяльності. На сьогодні це хороша можливість залучити додаткові кошти для розвитку закладів освіти.