«Прозорість. Якість. Податки!» – головний меседж зустрічі міського голови з підрядниками

Міський голова Борис Карпус зустрівся із представниками підрядних організацій.

Насамперед він озвучив головні суми, які закладені в бюджеті міста на капітальні та поточні видатки. Йдеться про інфраструктурні об’єкти, ремонти житлового фонду, закупівлю обладнання, встановлення дитячих майданчиків, влашування каналізацій тощо.

Не оминули тему ремонту доріг. На поточні ремонти в бюджеті міста передбачено 2 мільйони гривень. Також будуть залучені додаткові кошти з державного бюджету.

Мер міста закликав підрядників активно стежити за системою «Прозоро» і брати участь у тендерах, які будуть максимально відкритими. Важливо, щоб існувала здорова конкуренція, яка породжує належну якість робіт.

Борис Карпус акцентував увагу на сплаті податків. Не секрет, що бюджет міста на 68% складається із ПДФО. Він закликав усіх підрядників офіційно працевлаштовувати своїй працівників і справно сплачувати податки.

Міська рада буде вести тісний діалог із підрядниками з інших населених пунктів, аби вони реєстрували дочірні підприємства або філії у Нововолинську.

Як орган місцевого самоврядування готові робити реальні кроки, щоб допомогти нашим підприємцям. Дозвільна документація, співпраця з ДАБІ, ЦНАПом – наша гарантована підтримка в рамках чинного законодавства, – наголосив міський голова Борис Карпус.