З нагоди Дня Соборності України вшанували пам’ять Героїв

Сьогодні Україна відзначає День Соборності. Це свято єднання українців з різних куточків нашої великої держави. У теперішній, непростий час, коли військові зі зброєю в руках мусять захищати нашу цілісність, переосмислюємо важливість цієї події. Ми – різні, живемо в різниих областях, але об’єднані одним бажанням – жити в соборній і неподільній Україні.

З нагоди сьогоднішнього свята міський голова Борис Карпус, представники громадських організацій, військові, ветерани вшанували пам’ять борців за незалежність нашої держави – Героїв Небесної сотні та АТО.

У хвилині мовчання схилили голови і поклали квіти до меморіальної стели загиблим учасникам Революції Гідності та Героям АТО, до пам’ятника Тарасові Шевченку та Символічної могили борцям за волю України.