Ознайомилися з роботою закладів освіти в селищі Благодатному та селі Грибовиця

Днями міський голова Борис Карпус, його заступниця Вікторія Скриннік і депутатка міської ради Оксана Аксьонова відвідали заклади дошкільної освіти селища Благодатне та бувшої Грибовицької сільської ради.

Садочок у Благодатному потребує капітального ремонту. Через нещодавній прорив труби, чимало приміщень опинилися в неналежному стані.

Треба модернізувати фасад будівлі, встановити нові ринви.  Є проблеми в харчоблоці: його потрібно привести у відповідність стандартів НАССР, закупити більш сучасне обладнання. Гостро стоїть питання розширення дошкільного закладу в Благодатному, щоб уникнути черги, яка вже утворюється.

Загальноосвітня школа села Грибовиця має позитивний досвід участі у проектах. Вдалося виграти проектор, ноутбук і дошки. Приємно вразили відремонтовані класи, оснащені новими меблями. У школі функціонує зона Wi-Fi.

Проблем також вистачає. Через погану систему вентиляції, з’явився грибок. На поточні ремонти школа не отримує належного фінансування. Левова частка робіт проводиться власними силами працівників закладу освіти.

Садочок у Грибовиці має хорошу перспективу для розвитку. Тут є можливість реконструювати другий корпус і відкрити ще одну групу дошкільнят. Оновлення потребує санвузол та харчоблок.
Завдяки ініціативній позиції керівництва та працівників садочку, оновили меблі, закупили якісні й зручні ліжечка.