Відвідали заклади освіти у селах бувшої Грядівської сільської ради

Цими днями міський голова Борис Карпус, його заступниця Вікторія Скриннік і староста Грядівського старостинського округу Руслана Романець побували в школах і садочках бувшої Грядівської сільської ради.

Будівля загальноосвітньої школи I-II ступеня села Низкиничі, де також розташований дитячий садочок, потребує модернізації. Оновлення даху, заміна вікон на енергоощадні, заміна котла та встановлення окремих лічильників на школу та садок. Низкиничівський садочок не забезпечений комп’ютерною технікою.
У відповідність до стандартів НАССР треба привести харчоблок, закупити нове, сучасне обладнання. Кухарі повинні готувати страви, згідно із загальним меню для закладів освіти нашої громади.

У ДНЗ «Малятко» села Тишковичі зроблено чимало ремонтних робіт у групах. Проте проблемних питань вистачає. Це і забезпечення твердим паливом, оновлення їдальні, комп’ютерної техніки, огорожі.

Грядівський ліцей – один із найбільших закладів освіти бувшого Іваничівського району. І чи не єдиний, де учні навчаються у дві зміни. Приміщення утеплене, класні кімнати – сучасні, оснащені мультимедійними дошками. У ліцеї облаштований зручний санвузол.
Є проблема через відсутність спортивного залу. На території закладу розташована їдальня та майстерня, які потрібно оновлювати.
Тут мають досвід успішної участі у проектах.
У кожному закладі освіти міський голова Борис Карпус акцентує керівництво на активізації проектної роботи, що дасть можливість залучити додаткові інвестиції та ефективно розв’язувати нагальні питання.

Технічні працівники шкіл і садочків підняли питання виплати заборгованості по заробітній платі, що утворилася протягом 2020 року, коли заклади освіти були підпорядковані Іваничівській районній раді та адміністрації. У ситуації, яка склалася – єдиний вихід: йти до суду.

Порадили звернутись в Бюро правової допомоги, де зможуть надати адвоката коштом держави.