Міський голова Борис Карпус розповів про події минулого тижня

У традиційному відеозверненні мер міста проінформував жителів про напрацювання тижня, що минув.

Найперше акцентував на погіршенні погодних умов. Сильні снігопади на вихідних ускладнили рух у місті. Комунальники працювали цілодобово. На жаль, через нестачу техніки не всі вулиці вдалося якісно розчистити, особливо в селах. За словами Бориса Карпуса, на сесії міської ради буде внесена пропозиція докупити снігоприбиральну техніку, щоб швидше й оперативніше реагувати на снігопади.

Цього тижня у міській раді розпочинаються прийоми мешканців. Графіки розміщені на офіційному сайті. Щоб записатися на прийом до міського голови або заступників, треба звернутися в громадську приймальню на першому поверсі міськради.

Міський голова зупинився на конкурсі соціальних ідей, який реалізовується за підтримки Британської ради. Бюджет конкурсу – 300 тисяч гривень. Долучитися до участі запрошують молодих, активних людей, які мають цікаві пропозиції розвитку міста.

Відбулася робоча зустріч із представниками бізнесу, який здійснює свою діяльність на вулиці Шахтарська. За словами міського голови, там планують встановити вуличне освітлення та асфальтувати доріжку. За підтримки підприємців уже в цьому році зможуть розпочати роботи.

Завершилися робочі візити в садочки та школи громади й розпочалися зустрічі в закладах культури. Щодо шкіл Грядівської сільської ради, то є проблема з виплатою заробітної плати технічним працівникам. Їм потрібно звертатися в суд, щоб міська рада, як правонаступник, змогла погасити заборгованість.

Тримаємо це питання на контролі! – наголосив Борис Карпус.

Розпочинається потужна інформаційна кампанія: яким чином встановити автономне опалення в багатоквартирних будинках.
Днями відбудеться велика пресконференція, присвячена початку реформування системи централізованого теплопостачання. Стежте за нашими повідомленнями.

На завершення міський голова побажав всім гарного дня і продуктивного тижня!